VÝCVIK PSŮ MALÝCH PLEMEN
Nabízím individuální výcvik psů malých a trpasličích plemen. Základní povely, socializace v kolektivu, individuální přístup, řešení zlozvyků, výcvik pozitivní motivací, hry pro psy a se psy, možnost vyzkoušet si překážky nebo tunel (ne příprava na agility).

HLÍDÁNÍ PSŮ MALÝCH PLEMEN (pouze nekonfliktní psi)
Nabízím hlídání psů u nás v bytě ( společně se dvěma fenkami plemene kavalír king Charles španěl – obě fenečky bezkonfliktní, společenské ). Pravidelné venčení několikrát za den s výběhem v lesoparku nebo na psí louce na Vinohradech. Individuální přístup, krmení podle vašich požadavků (granule nebo jinou stravu nutno dodat – nevařím). Pejsek spí s námi v ložnici, jako naše fenečky. Výcvik je možno také domluvit. Rezervace po telefonu vždy s předstihem.

    

Pejsek musí být pravidelně očkovaný a odčervený. Vždy se předává s očkovacím průkazem, vlastními granulemi, vodítkem, obojkem, košíkem ( to jen pro případ, že by se s ním muselo cestovat dopravním prostředkem), pelíškem nebo dekou a miskou. To můžeme dodat mi, ale pro psa je příjemnější, když má své věci. Doporučuji vlastní hračku, přetahovalo nebo oblíbeného plyšáka. Vše bude ošetřeno smlouvou.

VENČENÍ PSŮ MALÝCH PLEMEN (pouze nekonfliktní psi)
Nabízím pravidelné nebo nárazové venčení vašeho pejska. Pravidelně venčím fenečku bígla s tím, že ji vždy v poledne vyzvednu u ní doma, vyvenčím ji a přivedu zpět. Po venčení jí nasypu granule, naliji čerstvou vodu a pokud je třeba, dám ji potřebné léky. V zimním období jsem ji pravidelně dělala Reiki. Je vidět na fotkách, jak si tento komfort užívala. Také jsem s ní pravidelně procvičovala základní povely ( ať už u nich v bytě, když byl venku sníh, nebo později v přírodě ). Doporučení nebo výpis z trestního rejstříku můžu předložit.

    

CENÍK
Výcvik: Výcvik psa 110,- Kč / za hodinu (na Vinohradech - základní povely, socializace)
Výcvik psa 150,- Kč / za hodinu (na Vinohradech - překážky, tunel, hry pro psy a se psy)
Výcvik psa 170,- Kč / za hodinu (v terénu - střed města, dopravní prostředek, myšina)

Venčení: Venčení psa 150,- Kč / za 1,5 hodiny (Vinohrady)
Venčení psa 200,- Kč / za 1 hodinu (Židenice, Líšeň, Stará Osada)

Při venčení lze procvičovat základní povely nebo taneční prvky (v ceně). Při zdravotních problémech psa, můžu předávat Reiki energii. Vše je na domluvě. V případě delšího přejezdu, cena dojednána individuálně. Psa je možné i dovést.

Hlídání:
Celodenní hlídání psa 350,- Kč / za den

Garantuji individuální přístup, spaní s námi v ložnici, kolektiv ostatních psích kamarádů, 3 – 4x denně venčení, z toho ranní a polední minimálně 2 hodiny, v případě pěkného počasí většinou i delší. Možnost pravidelného výcviku, výlety, česání nebo koupání dle domluvy, či potřeby, zajištěn veterinární dohled.