Máte chuť a čas strávit aktivní týden se svým čtyřnohým kamarádem? Pak jste srdečně zváni!

PSÍ TÁBOR PRO MALÁ PLEMENA XIV. ročník 2021
 

Týdenní turnus          24.7. -  31.7. 2021

 

CENY SE UPŘESNÍ V PRŮBĚHU LEDNA 2021

                        

 

Místo konání :    Rekreační středisko LUKA, Podhradí nad Dyjí, okr. Znojmo, 671 06

 

 

Areál: Rekreační středisko LUKA se nachází v Podhradí nad Dyjí, které se rozkládá v malebném údolí u Křelického potoka.

 

Ubytování: v chatkách 2-3 lůžkových (10 chatek), každá s venkovní teráskou. Chatky jsou vybaveny lůžky, stolem se židlemi, šatní skříní a zásuvkou např. na nabití mobilu. Chatky 4-6 lůžkové (4 chatky), bez venkovní terásky. Pro všechny chatky sociální zařízení v přízemí hlavní budovy. V hlavní budově v patře 6 pokojů se společným sociálním zařízením na chodbě. V chladnějším období si můžete domluvit vytápění chatky nebo pokoje za poplate 50,- Kč / na den.

 

 

Stravování: v jídelně s dobře zásobeným barem, v létě možnost využití terasy s grilem. Snídaně ve formě švédských stolů, oběd - polévka a hlavní jídlo (jednotné meny), večeře hlavní jídlo s moučníkem nebo salátem.

 

Ostatní vybavení: hlavní budova je vybavena sociálním zařízením pro chatky, pokoje a soc. zařízení v prvním patře hlavní budovy, jídelnou a barem. V areálu jsou výcvikové plochy s překážkami pro psy, hřiště na míčové sporty, ping-pongový stůl, bazén, parkovací místa. V okolí se nachází např. Vranovský zámek, Vranovská přehrada nebo hrad Bítov.

 

 

Tábor - týdenní turnus po téměř 15 letech dochází na psím táboře ke změnám. Psi budou zařazeni do skupin, tak jak to bylo doposud, ale s tím rozdílem, že odpadá páteční finále výcviku a boj o medaile.  Ve výcviku se zaměříme na poslušnost, socializaci, manipulaci se psem a cvičení v přírodě. Se psy budeme hromadně cvičit nejen v areálu, ale i mimo areál. Individuálně budou cvičit jen štěňatka a pejsci, kteří se poslušnost teprve učí. Soutěže jako např. Nejkrásnější maska nebo sexy klobouček budou odměněny medailemi, ale i poháry. Také bude oceněno více vítězů, než první tři. Připraveny jsou soutěže, hry, odborné přednášky. S pejsky budeme cvičit před chatkami, ale i mimo areál. Ukážeme si, jak můžeme zaměstnat psa doma i venku, čuchací hry při procházkách v přírodě, hlavolamy, psí triky, jak motivovat psa. Naučíme psa používat jeho nejdůležitější orgán - nos. 

 

Pro pánečky: psi se mohou pohybovat po celém areálu na volno, bez náhubku. V případě používání překážek pro psy, je nutné VŽDY dohledu pánečka a jištění psa. Na hraní míčových her nebo ping-pongu je potřeba vlastní vybavení ( pálky, míčky, míč ). Novinkou je bazén pro pánečky.

 

Nástup na týdenní turnus začíná v sobotu mezi 15 – 16 hodinou. Při dřívějším příjezdu není možné se ubytovat. Odjezd u týdenního turnusu následující sobotu. Začíná se večeří a končí obědem. Doporučuji pití v petlahvích i pro pejsky. Na místě je hodně železitá voda, sice pitná, ale některým pejskům moc nechutná. U baru možnost nakoupit alko i nealko nápoje, kávu, cukrovinky, brambůrky, zmrzlinu apod. za velmi příznivé ceny. Páteční rozlučka (týdenní turnus) bude ukončena tombolou. Na každého psa dva dárečky do tomboly (hračky, věci pro psy, knížky, pamlsky, ale ne granule ). Peníze z tomboly půjdou na některý psí útulek. 

 

Pro pejsky: očkovací průkaz, platné očkování, ošetření proti klíšťatům, pevné vodítko, obojek a v případě, že pejsek neovládá přivolání, provázek jako stopovačku /na výcvik/ hodně mňamek / několik hodnot / hračky, misku a láhev na vodu na výlety,  masku pro pánečka a pejska na soutěž - Nejkrásnější maska. Společné kloboučky pro psa i pánečka na soutěž  - Sexy klobouček. Pokud spí pejsek v posteli, tak nějakou deku nebo přehoz. Na čichací hry hooodně (opravdu hodně) pamlsků, nějaké smradlavé mňamky, které se dají stříhat na malé kousky,  větší ručník nebo malou deku, papírové kapesníčky, plastovou mističku, 6-7 ruliček od toaletního papíru,  oblíbenou hračku - přetahovadlo

 

Upozornění

Příhlášku na prodloužený víkend použijte táborovou. Pouze dopište termín - datum akce. 

 

Máte-li zájem zúčastnit se některé z plánovaných událostí, prosím předem se telefonicky  informujte, jestli jsou volná místa. Máme už jen několik volných míst.

 

Ubytování bez jídla není možné !

 

 

CENY SE UPŘESNÍ V LEDNU 2021

 

Cena ubytování

     

Tábor - týdenní turnus


Chatka


Dospělá osoba     1.785,- Kč / osoba / týden / pokud jsou na chatce dvě a více osob

Dítě do 12 let         895,- Kč / dítě / týden 

Dítě do 3 let         zdarma, bez nároku na lůžko

 

Pokoj

Dospělá osoba       2.275,- Kč / osoba / týden / pokud je na pokoji dvě a více osob

Dítě do 12 let        1.140,- Kč / dítě / týden

Dítě do 3 let           zdarma, bez nároku na lůžko

 

Příplatek          za jednu osobu na pokoji nebo chatce 400,- Kč / za týden

                     

 

Rekreační poplatek     140,- Kč / týden / od 15 let 

 

Plná penze

Dospělá osoba           1.800,- Kč / osoba / týden 

Dítě do 12 let               910,- Kč / dítě / týden

Dítě do 3 let                 350,- Kč / dítě / týden

 

Poplatek za aktivního psa        1.300,- Kč / pes / týden

 

Poplatek za druhého a dalšího psa od jednoho majitele     800,- Kč / pes / týden

 

Poplatek za neaktivního psa       380,- Kč / pes / týden

 

Trička        190,- Kč / jedno tričko

 

Ubytování bez jídla není možné! Začíná se při příjezdu večeří a končí obědem. Možnost dokoupení jídla na místě není možné. 

 

Cena  

     

Storno poplatky:
Storno rezervace více než 30 dnů před nástupem 50% z ceny. Zrušení pobytu 14 dní před nástupem storno poplatek 70%, nebo si můžete za sebe sehnat náhradu. 

 

Platby
Záloha ve výši 50% z celkové částky na účet. Doklad o zaplacení není potřeba zasílat, jen do přihlášky dopsat částku a den, kdy proběhla platba. Bez zaplacení zálohy není přihláška platná. Prosím neposílat přihlášku bez platby a obráceně! V případě zaplacení zálohy je zajištěna rezervace daného turnusu. Doplatek musí proběhnout do konce dubna ( to se týká květnového víkendu) a do konce června ( to se týká letního turnusu). Při doplatku postačí poslat na facebook nebo do zprávy, kdy a jakou částku jste doplatili.  Nemusí se už vypisovat přihláška. Možnost přihlašovat se i po uzávěrce, pokud jsou volná místa - VŽDY se před zaplacením informujte ohledně volných míst

 

Platbu proveďte převodem na účet – číslo účtu 5952440399/0800, variabilní symbol – vaše telefonní číslo, do zprávy – vaše jméno a příjmení. Lze platit i složenkou typu A.

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE. (formát doc.) Přihlášku zasílejte prosím buď e-mailem či klasickou poštou. Kontakty naleznete zde.

Facebook - Psí tábor pro malá plemena. Zde probíhá rychlá komunikace, aktivnější informace, zajímavosti ohledně tábora, fotky, videa a další zajímavosti nejen od nás, ale i  od ostatních účastníků.


Něco málo o tom jak vznikl psí tábor pro malá plemena a co je jeho náplní, si můžete přečíst v následujícím článku.


Odkaz na rozsáhlý archiv tábora, včetně povídání, seznamu účastníků a fotografií zde.

Fotky ze všech ročníků najde v GALERII