VÝLETY S MALÝMI PLEMENY a PRODLOUŽENÉ VÍKENDY aneb kdo si hraje, nezlobí

Nejkrásnější pohled je na hrající klubko pejsků. Je úžasné pozorovat smečku psů různých ras, jak spolu běhají po lesních cestách a jsou šťastní. Každý páneček rád dopřeje svému čtyřnohému kamarádovy občas takovouto zábavu. Když se přidá ještě pár stejně naladěných lidiček a čumáčků, je opravdu na co koukat. I pánečci si přijdou na své. Poklábosí, předají si informace, posedí v dobré restauraci a jsou nakonec spokojeni všichni. Proto jsem začala organizovat výlety do okolí Brna, ale i mimo Brno (Velká Klajdovka, Mariánské údolí, Bílovice, ZOO Brno, ZOO Praha aj). Máte-li chuť a čas, můžete se přidat, jste srdečně zváni. Podmínkou účasti je dobrá nálada. Výlety jsou určeny malým a trpasličím plemenům. Vždy z předstihem umisťuji termíny na tyto akce. Fotky z předešlých procházek v naší Galerii.

    

Veškeré informace o plánovaných výletech budou dostupné i na facebooku. Pokud máte v plánu, se některé akce zúčastnit, prosím vždy o zaslání SMS na tel.: 775 990 446. V případě špatného počasí, posunutí času, místa nebo zrušení akce, mám možnost vás informovat. Na Facebooku, vždy ve středu před výletem, potvrdím termín (protože jsou termíny naplánovány dlouho dopředu).ZVEME VÁS NA PRODLOUŽENÉ VÍKENDY S MALÝMI PLEMENY. Víkendy se plánují vždy s předstihem a jsou podobně laděny, jako psí tábory pro malá plemena. Většinou tyto akce vychází na státní svátek (to proto, že se víkend o jeden nebo dva dny prodlouží). Výjimkou byla mikulášská v Krkonoších, která se i tak, velmi povedla.     

 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND 27. - 30. 9. 2018

Po delší době opět připravujeme prodloužený víkend s malými plemeny a to v  krásném prostředí, v oblasti Jizerských hor.

Příjezd ve čtvrtek 27.9. v odpoledních hodinách, odjezd 30.9. v neděli, po snídani. Ve čtvrtek si každý hradí večeři sám (na místě je restaurace a kuchyně bude otevřena do 21.00. hod.) Podrobnější info pošlu každému před nástupem do emailu. 

 

Místo konání 

Hotel U Dubu

Údolí Kamenice 216

Tanvald

 

Ubytování

5x čtyř lůžkové pokoje

2x tří lůžkové pokoje

6x dvou lůžkové pokoje s možností přistýlky

WC a sprcha na pokoji. Povlečení a ručníky na každém pokoji. V případě chladného počasí za příplatek 50,- Kč za den, si můžete nechat pustit topení (domluva až na místě s paní majitelkou). Děti od tří let mají stejnou sazbu jako dospělá osoba. 

 

Ceny

1.050,- Kč / osoba / 3x ubytování se snídaní 

   200,- Kč / osoba / 2x večeře

   300,- Kč / osoba / příplatek za víkend / pokud je sama na pokoji

     75,- Kč / za psa / za víkend / stejná cena je i za další pejsky

 

Informace k přihlášení

Pokud se chcete přihlásit na prodloužený víken, stáhněte si přihlášku z tábora pro malá plemena, v odkaze Tábor pro psy

 

Platbu proveďte převodem na účet - číslo účtu 208623741/0600, variabilní symbol – vaše  telefonní číslo, do zprávy – vaše jméno a příjmení. Lze platit i složenkou typu A.

 

Přihláška bez platby nebude zaregistrovaná. Částku za všechny posílat celou, bez zálohy. 

 

Storno poplatek 8 - 5 dní před nástupem    600,- Kč / osoba /

Storno poplatek 4 - 0 dní před nástupem  1.200,- Kč / osoba /