Máte chuť a čas strávit aktivní týden se svým čtyřnohým kamarádem? Pak jste srdečně zváni!

PSÍ TÁBOR PRO MALÁ PLEMENA XIII. ročník

 

Termíny: I. turnus 21. 7. – 28.7. 2018, II. turnus 11. 8. – 18. 8. 2018
Nástup vždy mezi 15-16 hodinou. Dříve není možné se ubytovat. Odjezd kolem 12 hodiny.

 

Místo konání: Rekreační středisko LUKA, Podhradí nad Dyjí, okr. Znojmo, 671 06

 

 

Areál: Rekreační středisko LUKA se nachází v Podhradí nad Dyjí, které se rozkládá v malebném údolí u Křelického potoka.

 

Ubytování: v chatkách 2-3 lůžkových (10 chatek), každá s venkovní teráskou. Chatky jsou vybaveny lůžky, stolem se židlemi, šatní skříní a zásuvkou např. na nabití mobilu. Chatky 4-6 lůžkové (4 chatky), bez venkovní terásky. Pro všechny chatky sociální zařízení v přízemí hlavní budovy. V hlavní budově v patře 6 pokojů se společným sociálním zařízením na chodbě. V chladnějším období si můžete domluvit vytápění chatky nebo pokoje za poplate 50,- Kč / na den.

 

 

Stravování: v jídelně s dobře zásobeným barem, v létě možnost využití terasy s grilem. Snídaně ve formě švédských stolů, oběd - polévka a hlavní jídlo (jednotné meny), večeře hlavní jídlo s moučníkem nebo salátem.

 

Ostatní vybavení: hlavní budova je vybavena sociálním zařízením pro chatky, pokoje a soc. zařízení v prvním patře hlavní budovy, jídelnou a barem. V areálu jsou výcvikové plochy s překážkami pro psy, hřiště na míčové sporty, ping-pongový stůl, bazén, parkovací místa. V okolí se nachází např. Vranovský zámek, Vranovská přehrada nebo hrad Bítov.

 

 

Pro pánečky: psi se mohou pohybovat po celém areálu na volno, bez náhubku. V případě používání překážek pro psy, je nutné VŽDY dohledu pánečka a jištění psa. Na hraní míčových her nebo ping-pongu je potřeba vlastní vybavení ( pálky, míčky, míč ). Novinkou je bazén pro pánečky. Nástup na turnus je v sobotu mezi 15 – 16 hodinou. Při dřívějším příjezdu není možné se ubytovat. Odjezd následující sobotu po snídani, nejpozději do 14 hodin. Nástup začíná večeří a končí snídaní. V případě plné penze se peníze, za sobotní oběd, promítnou do pátečního rautu. Ti, co budou mít zaplacenou pouze polopenzi, doplatí na místě 100,- Kč. Doporučuji pití v petlahvích i pro pejsky. Je tam hodně železitá voda, sice pitná, ale některým pejskům moc nechutná. U baru možnost nakoupit alko i nealko nápoje, kávu, cukrovinky, brambůrky, zmrzlinu apod. za velmi příznivé ceny.  

 

Pro pejsky: očkovací průkaz, platné očkování, ošetření proto klíšťatům, pevné vodítko a obojek /na výcvik/ hodně mňamek, hračky, misku a láhev na vodu na výlety,  masku pro pánečka a pejska na soutěž - nejkrásnější maska. Pokud spí pejsek v posteli, tak nějakou deku nebo přehoz. 

Zákaz konzumace vlasních alkoholických nápojů !!!

Ubytování bez jídla není možné !

 

 

Cena ubytování:  


Chatka

dospělá osoba    1.505,- Kč / osoba / týden - pokud jsou na chatce dvě a více osob   
dítě do 3 let        bez nároku na lůžko zdarma / 350,- Kč / za přistýlku / týden


Pokoj

dospělá osoba    1.995,- Kč / osoba / týden - pokud jsou na pokoji dvě a více osob
dítě do 3 let        bez nároku na lůžko zdarma / 350,- Kč / za přistýlku / týden

 

Příplatek          za jednu osobu na pokoji nebo chatce 350,- Kč / za týden

                     

Povlečení         70,- Kč / osoba / týden / možnost vlastního povlečení

 

Cena stravování:
Plná penze dospělá osoba   1.785,- Kč / osoba / týden
Plná penze dětská do 3 let     890,- Kč / osoba / týden
Polopenze dospělá osoba    1.225,- Kč / osoba / týden
Polopenze dětská do 3 let      612,- Kč / osoba / týden


Ubytování bez jídla není možné! Začíná se při příjezdu večeří a končí se snídaní. Možnost dokoupení jídla na místě není možné. V případě zrušení tábora 10 dní a míň před příjezdem, peníze za stravu se nevrací! Páteční rozlučka s táborem – raut – je v ceně plné penze. Kdo nemá plnou penzi, doplatí před akcí ( 100,- Kč / osoba ).

 

Cena za tábor:
Poplatek za aktivního psa: 1.200,- Kč /za týden
Poplatek za druhého a dalšího psa od jednoho majitele: 750,- Kč / za týden
Poplatek za neaktivního psa: 350,- Kč / za týden
Rekreační poplatek městu: 88,- Kč / osoba / týden / od 15 let věku
Cena za táborová trička: 185,- Kč / za kus

 

Storno poplatky:
20 dní před turnusem storno poplatek 30% z celé částky, kromě poplatku za psa
10 dní před turnusem storno poplatek 50% z celé částky, kromě poplatku za psa
7 dní před turnusem storno poplatek 80% z celé částky včetně poplatku za psa
2-0 dny před turnusem storno poplatek 100%, včetně poplatku za psa

 

Platby:
Záloha ve výši 50% z celkové částky na účet. Doklad o zaplacení není potřeba zasílat, jen do přihlášky dopsat částku a den, kdy proběhla platba. Bez zaplacení zálohy není přihláška platná. Prosím neposílat přihlášku bez platby a obráceně! V případě zaplacení zálohy je zajištěna rezervace daného turnusu. Doplatek musí proběhnout do konce června. Při doplatku mi pošlete e-mail s vaším jménem, příjmením, turnusem, částkou zaplacení včetně data, kdy proběhla platba. Nemusí se už vypisovat přihláška. Možnost přihlašovat se i po uzávěrce, pokud jsou volná místa - VŽDY se před zaplacením informujte ohledně volných míst. Nebudou však k dispozici trička. Ta se objednávají jen do uzávěrky. 

 


Platbu proveďte převodem na účet – číslo účtu 208623741/0600, variabilní symbol – vaše telefonní číslo, do zprávy – vaše jméno a příjmení. Lze platit i složenkou typu A.PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE. (formát doc.) Přihlášku zasílejte prosím buď e-mailem či klasickou poštou. Kontakty naleznete zde.

Facebook - Psí tábor pro malá plemena. Zde probíhá rychlá komunikace, aktivnější informace, zajímavosti ohledně tábora, fotky, videa a další zajímavosti nejen od nás, ale i  od ostatních účastníků.


Něco málo o tom jak vznikl psí tábor pro malá plemena a co je jeho náplní, si můžete přečíst v následujícím článku.


Odkaz na rozsáhlý archiv tábora, včetně povídání, seznamu účastníků a fotografií zde.

Fotky ze všech ročníků najde v GALERII