Máte chuť a čas strávit aktivní týden se svým čtyřnohým kamarádem? Pak jste srdečně zváni!

PSÍ TÁBOR PRO MALÁ PLEMENA XIV. ročník 2019
 

Termíny:           I. turnus 20.7. - 27.7. 2019 

                        II. turnus    ZRUŠENO!!!

 

Místo konání:     Rekreační středisko LUKA, Podhradí nad Dyjí, okr. Znojmo, 671 06

 

 

Areál: Rekreační středisko LUKA se nachází v Podhradí nad Dyjí, které se rozkládá v malebném údolí u Křelického potoka.

 

Ubytování: v chatkách 2-3 lůžkových (10 chatek), každá s venkovní teráskou. Chatky jsou vybaveny lůžky, stolem se židlemi, šatní skříní a zásuvkou např. na nabití mobilu. Chatky 4-6 lůžkové (4 chatky), bez venkovní terásky. Pro všechny chatky sociální zařízení v přízemí hlavní budovy. V hlavní budově v patře 6 pokojů se společným sociálním zařízením na chodbě. V chladnějším období si můžete domluvit vytápění chatky nebo pokoje za poplate 50,- Kč / na den.

 

 

Stravování: v jídelně s dobře zásobeným barem, v létě možnost využití terasy s grilem. Snídaně ve formě švédských stolů, oběd - polévka a hlavní jídlo (jednotné meny), večeře hlavní jídlo s moučníkem nebo salátem.

 

Ostatní vybavení: hlavní budova je vybavena sociálním zařízením pro chatky, pokoje a soc. zařízení v prvním patře hlavní budovy, jídelnou a barem. V areálu jsou výcvikové plochy s překážkami pro psy, hřiště na míčové sporty, ping-pongový stůl, bazén, parkovací místa. V okolí se nachází např. Vranovský zámek, Vranovská přehrada nebo hrad Bítov.

 

 

Pro pánečky: psi se mohou pohybovat po celém areálu na volno, bez náhubku. V případě používání překážek pro psy, je nutné VŽDY dohledu pánečka a jištění psa. Na hraní míčových her nebo ping-pongu je potřeba vlastní vybavení ( pálky, míčky, míč ). Novinkou je bazén pro pánečky. Nástup na turnus je v sobotu mezi 15 – 16 hodinou. Při dřívějším příjezdu není možné se ubytovat. Odjezd následující sobotu po obědě, nejpozději do 14 hodin. Nástup začíná večeří a končí obědem. Doporučuji pití v petlahvích i pro pejsky. Je tam hodně železitá voda, sice pitná, ale některým pejskům moc nechutná. U baru možnost nakoupit alko i nealko nápoje, kávu, cukrovinky, brambůrky, zmrzlinu apod. za velmi příznivé ceny. Páteční rozlučka bude ukončena tombolou, prosím na každého psa dva dárečky do tomboly (hračky, věci pro psy, knížky, pamlsky, ale ne granule ). Peníze z tomboly půjdou na některý psí útulek. 

 

Pro pejsky: očkovací průkaz, platné očkování, ošetření proto klíšťatům, pevné vodítko, obojek a v případě, že pejsek neovládá přivolání, provázek jako stopovačku /na výcvik/ hodně mňamek / několik hodnot / hračky, misku a láhev na vodu na výlety,  masku pro pánečka a pejska na soutěž - Nejkrásnější maska. Společné kloboučky pro psa i pánečka na soutěž  - Sexy klobouček. Pokud spí pejsek v posteli, tak nějakou deku nebo přehoz. 

Zákaz konzumace vlasních alkoholických nápojů !

Ubytování bez jídla není možné !

 

 

Cena ubytování:  


Chatka

dospělá osoba    1.610,- Kč / osoba / týden - pokud jsou na chatce dvě a více osob   
dítě do 3 let        bez nároku na lůžko zdarma / 455,- Kč / za přistýlku / týden


Pokoj

dospělá osoba    2.100,- Kč / osoba / týden - pokud jsou na pokoji dvě a více osob
dítě do 3 let        bez nároku na lůžko zdarma / 455,- Kč / za přistýlku / týden

 

Příplatek          za jednu osobu na pokoji nebo chatce 350,- Kč / za týden

                     

Povlečení         70,- Kč / osoba / týden / možnost vlastního povlečení

 

Cena stravování:
Plná penze dospělá osoba   1.785,- Kč / osoba / týden
Plná penze dětská do 3 let     890,- Kč / osoba / týden


Ubytování bez jídla není možné! Začíná se při příjezdu večeří a končí se obědem. Možnost dokoupení jídla na místě není možné. V případě zrušení tábora 10 dní a míň před příjezdem, peníze za stravu se nevrací! Rozlučka s táborem bude v páte po večeři a to losováním tomboly. Raut se ruší.

 

Cena za tábor:
Poplatek za aktivního psa: 1.250,- Kč /za týden
Poplatek za druhého a dalšího psa od jednoho majitele: 800,- Kč / za týden
Poplatek za neaktivního psa: 380,- Kč / za týden
Rekreační poplatek městu: 88,- Kč / osoba / týden / od 15 let věku
Cena za táborová trička: 185,- Kč / za kus

 

Storno poplatky:
20 dní před turnusem storno poplatek 30% z celé částky, kromě poplatku za psa
10 dní před turnusem storno poplatek 50% z celé částky, kromě poplatku za psa
7 dní před turnusem storno poplatek 80% z celé částky včetně poplatku za psa
2-0 dny před turnusem storno poplatek 100%, včetně poplatku za psa

 

Platby:
Záloha ve výši 50% z celkové částky na účet. Doklad o zaplacení není potřeba zasílat, jen do přihlášky dopsat částku a den, kdy proběhla platba. Bez zaplacení zálohy není přihláška platná. Prosím neposílat přihlášku bez platby a obráceně! V případě zaplacení zálohy je zajištěna rezervace daného turnusu. Doplatek musí proběhnout do konce června. Při doplatku mi pošlete e-mail s vaším jménem, příjmením, turnusem, částkou zaplacení včetně data, kdy proběhla platba. Nemusí se už vypisovat přihláška. Možnost přihlašovat se i po uzávěrce, pokud jsou volná místa - VŽDY se před zaplacením informujte ohledně volných míst. Nebudou však k dispozici trička. Ta se objednávají jen do uzávěrky. 

 

Platbu proveďte převodem na účet – číslo účtu 208623741/0600, variabilní symbol – vašetelefonní číslo, do zprávy – vaše jméno a příjmení. Lze platit i složenkou typu A.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE. (formát doc.) Přihlášku zasílejte prosím buď e-mailem či klasickou poštou. Kontakty naleznete zde.

Facebook - Psí tábor pro malá plemena. Zde probíhá rychlá komunikace, aktivnější informace, zajímavosti ohledně tábora, fotky, videa a další zajímavosti nejen od nás, ale i  od ostatních účastníků.


Něco málo o tom jak vznikl psí tábor pro malá plemena a co je jeho náplní, si můžete přečíst v následujícím článku.


Odkaz na rozsáhlý archiv tábora, včetně povídání, seznamu účastníků a fotografií zde.

Fotky ze všech ročníků najde v GALERII